CB radio - legalus antiradaras

Ar žinote, kad per metus Lietuvoje vairuotojams skiriama apie 45 mln Lt baudų

Ar žinote, kad per metus Lietuvoje vairuotojams skiriama apie 45 mln. Lt baudų? O kiek dar sumokama „į kišenę“ siekiant išvengti realios baudos? Žinant mūsų sistemos ypatumus, darome prielaidą, kad sumos gaunasi tikrai nemažos. Kadangi pačių pažeidėjų iš visų vairuotojų tėra apie trečdalį, tai vidutiniškai tyčia ar netyčia Jūsų padaryti prasižengimai kelyje per metus Jums „kainuoja“ apie 600 Lt nuostolio.

Tokia įranga kaip antiradarai yra draudžiami įstatymu ir ne visada išgelbsti, jų naudojimas gresia papildomomis baudomis.

Kaip manote, kodėl vilkikų vairuotojai baudų nemoka? Jei vairuojate, kodėl baudas ar kyšius turėtumėte mokėti ir jūs? Ypač tada, kai yra visiškai legalus būdas užbėgti dideliems nuostoliams už akių :)...

Visi vilkikų vairuotojai nuo seno naudojasi CB (civilinės bangos) radijo ryšiu ir apie kelyje pastebėtus pavojus praneša savo kolegoms iš anksto. Jų pranešimus gali girdėti visi, kas automobilyje turi CB radijo ryšio stotelę. Jos turėtojai taip pat gali patys pranešti apie kelyje pastebėtas kliūtis ir pavojus. Naudodamiesi šiuo ryšiu važinėsite saugiau ir taupiau :). Pavyzdžiui, kaimyninėje Lenkijoje kas trečias vairuotojas naudojasi šiuo ryšiu.

CB radijo ryšys yra legalus, pripažintas ir kiekvienam prieinamas būdas bendrauti ir keistis informacija.

 

Daugiau informacijos apie CB radijo ryšį, įrangą ir naudojimą: www.cbforumas.lt

 

„Autofanų“ laida apie CB radijo ryšį: